artisticzoom.pl

Lifestyle Blog

moda na lato
Moda

Najmodniejsze sukienki na lato 2021

Do lata zostało jeszcze oczywiście trochę czasu, ale mimo tego projektanci już teraz powoli zaczynają nas zasypywać swoimi najnowszymi propozycjami przygotowywanymi z myślą o okresie wakacyjnym. Moda na lato w tym roku wyraźnie skoncentruje się na sukienkach. Jakie kreacje będziemy zatem nosić i jakie będziemy znajdować w popularnych butikach?

Rok 2021 to powrót absolutnej klasyki, czyli sukienek o kroju mini. Niemalże wszystkie je uwielbiamy, a to bardzo dobrze, bo to właśnie w nich zawsze prezentujemy się seksownie i zarazem kobieco. Miniówki zaczęły być modne już w latach sześćdziesiątych, a potem miewały swoje wzloty i upadki – raz uchodziły za stylowe, innym razem niekoniecznie. Tego lata mają jednak do nas powrócić i to w zupełnie innym stylu. Bardzo ważne będzie to, w jaki sposób taką miniówkę zaczniemy nosić. Absolutnie nie powinnyśmy jej łączyć z delikatnymi butami (balerinami czy sandałkami) albo strojną biżuterią. Moda na lato jest znacznie bardziej zwariowana. Proponuje nam zestawy składające się z kusych sukienek przełamywanych bardzo ciężkimi i masywnymi butami. A gdy akurat jest trochę zimniej, na górę zarzucamy czarną ramoneskę lub potarganą dżinsową katanę. Nowoczesny look gwarantowany!

Jeżeli natomiast z jakiegoś powodu nie lubimy nosić sukienek i nie chcemy ich kupować, możemy oczywiście zastąpić je równie krótkimi spódniczkami. Pamiętajmy tylko, by łączyć je zawsze z obcisłą górą. W tym przypadku stylizację także możemy przełamać ciężkim butem i skórzaną kurtką.

zielonyblog.com.pl