artisticzoom.pl

Lifestyle Blog

3DVista Virtual Tour Suite Pro
Lifestyle

3DVista Virtual Tour Suite Pro

Tworzysz interaktywne wirtualne wycieczki? Teraz możesz kreować widoki panoramiczne i filmy 360° w bardzo prosty i przystępny sposób. Wystarczy, że użyjesz w tym celu 3DVista Virtual Tour Suite Pro. Jakie zalety ma ten wszechstronny program i co możesz dzięki niemu osiągnąć, dowiesz się z naszego artykułu.

Co potrafi 3DVista Virtual Tour Suite Pro

Oprogramowanie to umożliwia między innymi tworzenie widoków 360°, filmów 360°, osadzanie dźwięków i zdjęć. Program ten pozwala uatrakcyjnić narrację dzięki hotspotom, interaktywnym obiektom, które widzowie mogą odkrywać podczas wirtualnych wycieczek i na które mogą klikać.

Dzięki 3DVista Virtual Tour Suite Pro z łatwością wykreujesz trójwymiarowe plany, a także całkowicie konfigurowalne ramki. Do tworzenia Twoich wirtualnych wycieczek możesz wykorzystać panoramy i rendery CAD. Możesz korzystać z plików wykonach w programach V-Ray, 3DS Max, lub Sketchup. Pozwala to stworzyć jeszcze bardziej kompletne wirtualne wycieczki 360 °, które stworzą oszałamiające wrażenie i na długo pozostaną w pamięci widzów.

3DVista Virtual Tour Suite Pro – funkcje i możliwości

Program ten zapewnia liczne efekty przejścia 3D, a także przydatne funkcje, takie jak:

  • Hotspoty – użytkownik ma do swojej dyspozycji rozbudowaną bibliotekę ikon. Można do niej importować własne obrazy. W panoramach można zaznaczać różne obiekty, które po kliknięciu stają się aktywne. Do każdego hotspotu można przypisać liczne działania: takie jak np. wyskakujący obraz szczegółowy, pojawiający się model 3D. Pojawić może się między innymi okienko zakupu, informacyjne, lub strona internetowa.
  • Animated Panorama – w panoramach niektóre elementy mogą się poruszać jeśli na nie klikniesz. To somo dotyczy osób, które po kliknięciu zaczynają mówić. Jest to bardzo atrakcyjny sposób na to, by zademonstrować działanie pewnych mechanizmów lub wyjaśnić zachodzące procesy.
  • Live Panorama – efekt ten pozwala połączyć razem kilka panoram tego samego miejsca, wykonanych w różnych momentach. Pozwala to uchwycić różne zmiany zachodzące na planie takie jak np. dzień i noc.
  • Efekt przejściowy 3D – daje możliwość tworzenia animowanych przejść 3D pomiędzy poszczególnymi ujęciami. Efekt ten można uzyskać korzystając ze zdjęć.

Jak kupić 3DVista Virtual Tour Suite Pro?

Jeśli zainteresowało Cię to oprogramowanie, to odwiedź sklep Vebo.pl. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji. Za pośrednictwem tego sklepu możesz też nabyć Twoją własną wersję 3DVista Virtual Tour Suite Pro i tworzyć zapierające dech w piersiach panoramy.

Artykuł sponsorowany