artisticzoom.pl

Lifestyle Blog

staniki
Uroda

Kiedy warto wykorzystać staniki typu bustier?

Ostatnimi laty dużo zmieniło się, jeśli chodzi o preferencje dotyczące kobiecej sylwetki. Coraz rzadziej – co również widać w obowiązującej modzie – jest ona szczupła i smukła. Dziś coraz częściej docenia się obficie wyglądającą sylwetkę, której istotnym elementem jest rzecz jasna duży i naturalny biust. I właśnie dla takich kobiet stworzono biustonosze typu bustier, które łączą w sobie cechy typowego biustonosza i gorsetu.

Alternatywa dla klasycznego biustonosza

Zadaniem bustierów jest nie tylko podniesienie biustu, ale też odpowiednie wymodelowanie sylwetki. Charakteryzuje się one dość mocno rozbudowanym spodem, dzięki któremu całość wygląda bardzo estetycznie. Mało tego – wiele kobiet decyduje się na wykorzystanie ich zamiast topu o ile rzecz jasna pozwala na to ich stylistyka. Modele te występują w kilku różnych wariantach. Najpopularniejszą z nich jest odmiana wieczorowa, która posiada rozbudowaną, koronkową warstwę. To ona – w sposób całkowicie zamierzony – zostaje w wieczorowych stylizacjach lekko odkryta, dzięki czemu prezentuje się seksownie i kobieco.

Koronka czy bawełna?

Koronkowe bustiery można łączyć z głębokimi dekoltami, bluzkami z głębokimi wycięciami na plecach, a także z bluzkami wyróżniającymi się rozbudowanymi i obszernymi rękawami. W ten sposób tworzą one jednolitą, stylistyczną całość, która sprawdzi się zwłaszcza u tych pań, które natura obdarzyła dużymi i ponętnymi piersiami. Alternatywą dla modeli koronkowych są wygodne i sportowe bustiery bawełniane, które są zabudowane zarówno z dołu jak i z góry. Dzięki temu sprawdzają się one w trakcie bardzo intensywnych ćwiczeń. Z powodzeniem można je też nosić jako alternatywa dla silikonowych i często niewygodnych biustonoszy, gdyż zapewniają one maksimum komfortu.

Czy warto stawiać na bustiery?

Biustonosz typu bustier sprawdzi się wszędzie tam, gdzie kobieta chce podkreślić swoją wyjątkowość i zmysłowość. Może być on też wygodną alternatywą dla odzieży sportowej, ale tylko wtedy, gdy jest to model maksymalnie zabudowany od góry. Jeśli kobieta preferuje bardziej tajemnicze i mniej kuszące stylizacje, to dobrym rozwiązaniem dla niej będzie klasyczny stanik modelujący. Na marginesie warto podkreślić, że sklep Conteshop.pl wypuścił ostatnio ciekawą linię zmysłowych i seksownych bustierów, które utrzymane są w klasycznej czerni lub ponętnej czerwieni.

Podsumowując, bustier (i to niekoniecznie w koronkowym wydaniu) to biustonosz przeznaczony głównie dla tych pań, które cenią wygodę i jednocześnie chcą podkreślić swój seksapil i wdzięk.