artisticzoom.pl

Lifestyle Blog

mała czarna
Moda

Jak wybrać sukienkę na sylwestra?

Nie masz zielonego pojęcia, co założyć na sylwestra, a czasu zostało ci już niewiele? W takim wypadku pomyśl najpierw o miejscu, do którego zostałaś zaproszona. Jeżeli natomiast nie jesteś pewna co do rangi wydarzenia, uniwersalnym rozwiązaniem zawsze będzie mała czarna, którą powinnaś mieć oczywiście w szafie.

A co założyć na sylwestra organizowanego w zwykłym klubie? Wbrew pozorom w tym przypadku podjęcie decyzji może okazać się nieco trudniejsze. Wszystko zależy bowiem od samego klubu. Niektóre wymagają od gości oficjalnego wyglądu, podczas gdy inne pozwalają im na totalną dowolność. Niemalże zawsze dobrym wyborem będą jednak krótkie czarne sukienki sylwestrowe. To takie uniwersalne kreacje, które niezależnie od okazji zawsze wypada na siebie założyć. Aby jednak mała czarna nie wyglądała aż tak nudno, warto czymś ją ozdobić. Na pewno doskonale zgra się ona ze srebrnymi bądź złotymi dodatkami.

Pozostaje jeszcze jeden temat do omówienia – sylwester w domu. Takie imprezy są w tym momencie bardzo popularne i wiele osób woli je od wykwintnych przyjęć w restauracjach i klubach. A wbrew pozorom na domówce sukienki na sylwestra też mogą się przydać. Niekoniecznie trzeba ruszać na taką imprezę w pogniecionych dżinsach i starym t-shircie. Warto też porozmawiać wcześniej z samymi organizatorami imprezy i najzwyczajniej w świecie spytać ich o to, jaki strój jest przez nich wymagany. Głupio byłoby pokazać się w zwykłym ubraniu, gdyby cała reszta gości założyła na siebie garnitury i długie kreacje.

malagarderoba.pl