artisticzoom.pl

Lifestyle Blog

Majtki brazyliany
Moda

Majtki brazyliany sposobem na modną bieliznę i zmysłową figurę

Kanony piękna zmieniają się od wieków. Nie ma na świecie kobiety, która byłaby uznawana za ideał wyglądu w każdej z minionych epok. Już w samym XX wieku trendy urody zmieniły się tak często, że trudno byłoby im sprostać nieustannie w ciągu kilku następujących po sobie dekad. Od sylwetki przez usta po włosy – średnio co dziesięć lat okazuje się, że dany element wyglądu staje się nagle bardziej pożądany przez większość pań. Kanony sprzed kilku lat stopniowo się dezaktualizują, a na scenę wchodzą nowe wyznaczniki piękna. Jednym z takich trendów jest moda na większą pupę. Jeszcze w latach 90tych królowały szczupłe sylwetki o niezbyt szerokich biodrach. Tymczasem w dzisiejszym świecie reklamy i social-mediów najmocniej promowany jest wizerunek kobiety, która zwraca uwagę pełnymi, dużymi pośladkami. Równo z tym trendem rozpoczęła się zawrotna kariera nowego typu bielizny. Majtki brazyliany to obecnie idealny sposób na podkreślenie kobiecych atutów.

Skąd się wzięły majtki brazyliany?

Określenie „brazyliany” mówi samo za siebie. W końcu to właśnie Brazylia, obok innych krajów Ameryki Południowej, jest miejscem, gdzie absolutnie królują duże pupy o pełnych kształtach. Brazylijki są zakochane w tym kanonie urody i swoim ubiorem szczególnie podkreślają „tylnie” walory. Obcisłe jeansy czy przylegające do ciała sukienki świetnie uwypuklają kuszące kształty. Co jednak z bielizną? Jeśli chcemy pokazać się w seksownych majtkach, które jeszcze mocniej uwidocznią naszą pupą, najlepiej zdecydować się właśnie na majtki brazyliany.

Jak wyglądają majtki brazyliany?

Najbardziej charakterystycznym elementem brazylianów jest mocne wycięcie na przodzie oraz z tyłu. Na biodrach model ten ma niezbyt szeroki pasek zachodzący wyżej niż klasyczne majtki. Optycznie majtki brazyliany nadają pupie efektu pełnych, obfitych kształtów. Do wyboru są również modele z nieco niższym stanem i szeroki pasem na biodrach. W takich majtkach są pośladki widoczne mniej więcej do połowy. Ich sporą zaletą jest komfort noszenia, co przybliża je do klasycznych, wygodnych fig. Jednocześnie seksowne wycięcie i odkrywanie części pośladków nadaje tym modelom nutki zmysłowości, dzięki czemu każda kobieta może poczuć się w nich naprawdę atrakcyjnie.

Majtki brazyliany zamiast operacji?

Moda na większą pupę nakłoniła sporo kobiet do poddania się operacjom plastycznym. Wiele pań niezadowolonych ze zbyt małych rozmiarów pośladków, kładzie się na stół operacyjny, by sprostać najnowszemu kanonowi piękna. W naszym kraju tego typu zabiegi należą jeszcze do rzadkości, jednak patrząc na szybki rozwój medycyny estetycznej w ostatnich latach, można się spodziewać wzrostu popularności również takich operacji. Z kolei są kraje, gdzie takie modelowanie pupy należy już do absolutnych standardów oferowanych przez gabinety urody. Jest to popularne głównie w państwach Ameryki Południowej.

W kwestii ilości przeprowadzanych operacji na czoło wysuwają się zdecydowanie Wenezuela i Brazylia. W tych krajach ideałem piękna jest kobieta o figurze mocno zarysowanej klepsydry. Zatem najbardziej podziwia się duży biust oraz wystającą, zaokrągloną pupę. Tuż za państwami południowymi plasują się Stany Zjednoczone. Polska różni się nie tylko ilością wykonywanych operacji, ale także zakresem zmian, których życzą sobie panie. Wenezuelki gotowe są na powiększenie pośladków nawet o dobrych kilka rozmiarów, tak by były one bardzo widoczne i dobrze wyglądały pod obcisłymi ubraniami. Jeśli ktoś wolałby uniknąć kładzenia się pod nóż, istnieje całkiem dobra alternatywna – majtki brazyliany typu push-up.

Nie każda kobieta gotowa jest na operacje, a powodów ku temu jest całe mnóstwo. Koszty finansowe, zdrowotne, a także wewnętrzny sprzeciw co do tak daleko idącej ingerencji w zmiany swojego ciała. Dlatego majtki brazyliany będą idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które pragną podkreślić swoje pośladki i nadać im atrakcyjnych kształtów przy jednoczesnym zachowaniu naturalności. Warto dodać, że modele te są dostępne w przeróżnych wariantach kolorystycznych. Można zdecydować się na proste, minimalistyczne rozwiązania, jak również te bardziej wyrafinowane z koronkami i zdobieniami, które dodadzą nam zmysłowości.